Krzesło we śnie może się odnosić do Twojej obecnej sytuacji życiowej.

Symbolika krzesła w marzeniach sennych

Sen, w którym siedzisz na krześle może odzwierciedlać Twoją niechęć do zmian ? we śnie nie chcesz opuścić krzesła to znaczy, że podobnie jest w realnym życiu. Sen, w którym wstajesz z krzesła to zwiastun zmian na każdej płaszczyźnie życiowej.

Jeśli we śnie widzisz siebie wstającego z krzesła może to oznaczać, że czujesz wewnętrzną gotowość do zmian i działania.

Puste Krzesło może symbolizować miejsce na nowe doświadczenia w Twoim życiu.

Samo krzesło można interpretować jako coś co daje Ci oparcie. Nawet w rzeczywistości krzesło lub fotel jest czymś co dają Ci stabilną powierzchnię na której możesz usiąść, odpocząć, wykonać inne czynności. Taki sen może oznaczać poczucie braku oparcia. Może być to powiązane z skomplikowaną sytuacją w Twoim związku, ale nie tylko. Może to być powiązane z brakiem pewności swojego stanowiska w życiu zawodowym. Szczególnie jeśli w Twojej firmie zachodzą zmiany, które nie wiesz jakie przyniosą dla Ciebie skutki.

Kilka osób siedzących na krzesłach – co oznacza taki sen?

Jeśli we śnie widzisz grupę osób siedzących na krześle, oznacza to, że otrzymujesz odpowiednią ilość wsparcia od swoich bliskich. Natomiast jeżeli śni Ci się, że jesteś w pokoju w którym jest pełno ludzi siedzących przy stole, a dla Ciebie nie ma miejsca, bardzo możliwe, że ma to związek z poczuciem odrzucenia.

Jeśli spodobał Ci się ten artykuł udostępnij go na swoim Facebooku, żeby większa ilość osób mogła się z nim zapoznać. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania do tematyki tego wpisu daj nam znać w komentarzu. Natomiast jeśli interpretacje w tym wpisie nie pasują do Twojego snu, skorzystaj z wyszukiwarki interpretacji. Znajduje się ona w prawym górnym rogu naszego serwisu. Wystarczy wpisać element, uczucie lub zachowanie, które pojawia się w Twoim śnie. Na pewno odnajdziesz wiele różnych interpretacji, które pozwolą Ci lepiej zrozumieć swój sen.

Mogą Cie również zainteresować inne interpretacje snów.