Jeśli śnił Ci się Komin to zbliża się dla Ciebie pomyślny okres do podejmowania wyzwań. Komin we śnie zwiastuje, że Uda Ci się pokonać kłopoty dzięki Twojej silnej woli i wytrwałości, a miarę osiągania sukcesów będzie wzrastać Twoja wiara w siebie.

Dla kobiety w związku taki sen może odzwierciedlać brak zadowolenia z obecnej relacji z partnerem. Być może nie czujesz się zrozumiana lub nie otrzymujesz tyle ciepła emocjonalnego co kiedyś. Przed Tobą seria trudnych decyzji, które mogą spędzić sen z powiek. Wpierw powinnaś rozważyć opcje, które są dostępne w celu uniknięcia pochopnej decyzji. W najbliższym czasie powinnaś być ostrożna, gdyż pozornie niewinny flirt jest w stanie zamienić się w płomienny romans.

Dla osoby samotnej wizja o kominie może być pozytywnym znakiem. Wkrótce może trafić się okazja na nawiązanie nowych znajomości i zbudowania długotrwałych relacji. Życie miłosne ma szansę rozkwitnąć, o ile pozwolisz otworzyć się na nowe doświadczenia i doznania. W najbliższym czasie staraj się nie unikać wyjść towarzyskich, bo nigdy nie wiadomo gdzie możesz spotkać swoją przyszłą bratnią duszę.

Niekorzystna sytuacja może być w miejscu pracy.

Rutyna da się o sobie przypomnieć, co ogólnie obniży jakość Twojego samopoczucia. Szczególne jeśli masz wrażenie jakbyś utknęła w pracy bez żadnej przyszłości na rozwój. Należy pamiętać, że rutyna nie zawsze jest zła, której należy unikać. Rutyna pozwala na uzyskanie stabilności finansowej dla Ciebie i Twojej rodziny. Należy wziąć to pod uwagę zanim postanowisz zmieniać swoją karierę zawodową. Pamiętaj, żeby nie dać się wciągnąć w oferty nastawiony na szybki oraz łatwy zysk. Takie propozycje często kończą się kiepsko dla osoby inwestującej pieniądze.

Wizje z kominem mogą także wróżyć pozytywnie podczas wchodzenia w nowy etap swojego życia. Jeśli w najbliższym czasie spodziewasz się dziecka, to wiedz, że sennik przewiduje, że Twój poród będzie pomyślny. Dla mężów, to sygnał, że teraz czas, żeby jeszcze bardziej wesprzeć swoje żony, bo potrzebują jak największej Twojej uwagi.