Karty do gry we śnie zapowiadają zmiany na każdej płaszczyźnie życia. Sen o kartach do gry zwiastuje, że jednocześnie mogą się dziać w Twoim życiu pozytywne jak i negatywne rzeczy. Może zdarzyć się, że w sferze finansowej będzie Ci się powodzić podczas gdy w życiu rodzinnym może zagościć kryzys ? lub odwrotnie… Na wiele z tych wydarzeń, nie będziesz mieć wpływu, więc postaraj się przyjąć ze spokojem to, co szykuje dla Ciebie los.

Czy miałeś sen, w którym grałeś w karty w kasynie? Uprawianie hazardu we śnie, wbrew pozorom może być dobrym znakiem, o ile nie uprawiasz go w rzeczywistości. Takie sny mówią osobie śniącej, że jesteś w stanie podjąć się ryzyka, ale z zachowaniem spokoju i działając z chłodną głową. Analityczne myślenie i ocena ryzyka posuwają Twoje życie osobiste oraz karierę zawodową do przodu. Twoja determinacja i siła spotkają się z szacunkiem i uznaniem.

Co oznacza sen, w którym grasz w karty w garniturze w przyciemnionym i ponurym miejscu? Miejscu, które nie przypomina kasyno, a w rzeczywistości mógłbyś uznać nawet za niestosowne, żeby uprawiać tam hazard? Taka wizja może wskazywać, że marnujesz własny czas oraz potencjał na mało ważne sprawy. Twoja energia jest nieodpowiednio wykorzystywana, dlatego możesz mieć wrażenie, że dużo pracujesz i działasz, ale zyskujesz z tego bardzo niewiele. Nie dla każdej osoby będzie to dotyczyć portfela i stanu majątkowego. Może to być również niewłaściwy związek, w którym się znaleźliście. Brak kompatybilności oraz różnica oczekiwań powoduje nieszczęście oraz w niektórych przypadkach gniew. Możesz mieć wrażenie, że druga połówka nie angażuje się w nasze życie tak bardzo jakbyśmy tego oczekiwali.

A co oznacza sen, w którym widziałeś jak ktoś gra w karty? W przypadku jeśli przyłapałeś kogoś na uprawianiu hazardu, szczególnie w Twoim domu, jest to złym znakiem. Może to świadczyć, że wkrótce zostaniesz wciągnięty w konflikt bez Twojej woli.