Sen o iluzji lub iluzjoniście to domena marzycieli, dla których nie ma rzeczy niemożliwych.

Iluzja widziana w marzeniach sennych – co mówi o niej sennik?

Osoby, którym śnią się najprzeróżniejsze pokazy iluzjonistyczne są wizjonerami i wcielają w życie najbardziej szalone projekty. Są to ludzie, którzy nie zrażają się drobnymi porażkami i są w stanie wiele razy rozpoczynać swoje projekty dzięki czemu doprowadzają je wreszcie do końca. To jest bardzo dobry znak, dlatego wykorzystaj sen jako dodatkowy zastrzyk energii i nie przestawaj realizować swoje plany, nawet te bardziej ambitne.

Dla niektórych osób jest to oznaka, że nie wszystkie rzeczy są takie jaki sobie wyobrażasz. Być może za bardzo jesteś oślepiona miłością. Wstępnym zauroczeniem do mężczyzny, który nie jest najlepszym kandydatem dla Ciebie. Zastanów się i przemyśl czy jak czar pryśnie, to jest osoba, z którą chciałabyś spędzić resztę swojego życia. Czy jest szczery i mówi Ci o wszystkim? Czy jednak może ukrywa pewne fakty ze swojego życia? Na te pytania wkrótce musisz znaleźć odpowiedź, bo brak działania może mieć poważne konsekwencje na dalsze Twoje relacji z partnerem.

Jakim jeszcze znakiem może być iluzja we śnie?

Dla osób przedsiębiorczych jest to znak, że zbyt szybko pokładasz wiarę w ludzi oraz oferty, którzy obiecują szybki oraz łatwy zysk. Jest to iluzja, która wydaje się na tyle kusząca, że jesteś w stanie dla niej wiele poświęcić. Uważaj, bo te kroki prowadzą do kryzysu oraz starty finansowej. Chociaż wizja szybkiego zysku jest kusząca, to warto się skupić na długotrwałych działaniach, które przyniosą stabilne źródło dochodu.

Dla młodych osób jest to znak, że niektóre sprawy przestaną wam ciążyć i podejmiesz decyzje, które będą miały pozytywny wpływ na Twoje życie. Czy wybierasz swoją przyszłą karierę zawodową, kierunek studiów, a nawet taki wybór jaki zakup nowego samochodu? Cokolwiek postanowisz będziesz w stanie wykorzystać sytuację na swoją korzyść. Nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych, dlatego korzystaj z okazji i realizuj swoje plany.