Gady we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniły Ci się Gady to znaczy, bądź czujny i uważaj na osoby w swoim otoczeniu, które mogą wydawać się Ci życzliwe a w rzeczywistości knują intrygi za Twoimi plecami.

Ogólnie ludzka natura ma coś takiego w sobie, że są zwierzęta, które już od pierwszego spojrzenia kochamy. Przykładami takich zwierząt są Krokodyle, węże itp.

Gady nie są dla wszystkich. Wiele osób się boi zwierząt z gatunku gadów. Nic zresztą dziwnego, wiele gadów jest niebezpiecznych. Krokodyle, węże czy węże mogą naprawdę zagrażać życiu i zdrowiu. A mimo to jest część ludzi, która bez problemu jest z nim w stanie żyć i funkcjonować.

Oczywiście nie wszystkie są takie groźne, żab przecież nikt się nie boi. czy jaszczurek. Tak więc niekoniecznie należy się gadów bać. Każde zwierze może być zarówno niebezpieczne.

Jesli w rzeczywistości utraciłeś swojego pupila. Np. Twój gadzik się zagubił lub uciekł, samochód go przejechał, a we śnie widzisz sytuacje z przeszłości, które ukazują Twojego pupila w roli głównej, najprawdopodobniej za nim po prostu tesknisz. Jesli gadzik się zagubił powinieneś zrobić wszystko żeby go odnaleźć. Natomiast jeśli go utraciłeś na zawsze powinieneś dać sobie czas na żałobę.

Jak interpretować sny?

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu. Zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Zapraszamy do komentowania naszych artykułów oraz dzielenia się własnymi przemyśleniami. Jeśli masz sen, którego nie potrafisz samodzielnie zinterpretować daj nam znać w komentarzu lub w wiadomości na naszym facebooku – spróbujemy pomóc.

Powyższy opis snu nie jest wystarczający? Skorzystaj z wyszukiwarki snu w prawym górnym rogu strony.