Dziesięć we śnie znaczenie | Sennik Online

Dziesięć to liczba doskonałości i komplementarności. Symbolizuje perfekcyjny ład i porządek. Jeśli więc w Twoim śnie pojawił się symbol dziesiątki to atrybuty tej liczby możesz przypisać sensowi snu.

Dla niektórych taki sen może być ostrzeżeniem, że należy uważać na słowa i opinie, które wyrażasz. Pomimo dobrych intencji możesz kogoś urazić. Sprowadzisz tym niepotrzebny konflikt lub nieporozumienie, szczególnie w miejscu pracy. Zwróć uwagę także na niepochlebne opinie, które wyrażasz i czy nie wynikają z Twojej nadmiernej krytyczności, być może rozwiązaniem jest bycie bardziej pozytywnym na co dzień.

Zgodnie z interpretacją wymarzonej książki Medei, liczby we śnie są dobrym symbolem. Wszystko, co wymyślone, spełni się, wasze plany doprowadzą do godnych osiągnięć. Ale jeśli są niejasne, nieczytelne, wówczas wszelkie wysiłki zmienią się w pył. Jeśli pewien, że data twojej śmierci została ci objawiona we śnie, to w rzeczywistości w tym dniu wykonasz poważną pracę. Jeśli zdarzy ci się zobaczyć we śnie liczby, które kiedykolwiek odgrywały rolę w życiu, to książka ze snami sugeruje korelowanie ich z przeszłymi wydarzeniami. Jeżeli uważasz, że liczba, która wypadła ze snu, jest udana, w rzeczywistości dopadnie cię szczęście i odwrotnie.

Dziesięć osób widzianych we śnie jest symbolem nawiązaniem nowych znajomości oraz odbudowanie starych relacji. Zarówno z krewnymi jak i dawnymi znajomymi. Dla osób przedsiębiorczych może to być pozyskanie nowych kontrahentów biznesowych.

Śniło Ci się, że masz dziesięcioro dzieci? Jeśli w rzeczywistości nie posiadasz dzieci lub masz jedno dziecko, to taki sen może być oznaką, że jesteś gotowa na dalszy etap swojego życia. Najbliższy czas może być dobrą okazją dla Ciebie, żeby poczynić odpowiednie plany w tym kierunku. Porozmawiaj ze swoim partnerem o swoich potrzebach, bo być może macie podobne odczucia. Dla osoby w ciąży, to może być również pozytywny znak. Wizja zwiastuje, że najbliższe dni będą spokojne i pełne harmonii. Uda Ci się odpocząć i zregenerować trochę sił.