Sen o dezynfekcji odzwierciedla naszą chęć zapomnienia o przykrych doświadczeniach.

Motyw dezynfekcji jako symbol senny 

Przyjrzyj się dokładnie dezynfekcji w swoim śnie – kiedy, co lub kto i w jakich okolicznościach jest dezynfekowany. Może okazać się, że jeśli Dezynfekcja we śnie dotyczy osoby z Twojego otoczenia to być może masz jakieś przykre wspomnienia dotyczące tej osoby. Być może też, że sam chcesz pozbyć się negatywnych emocji, które nagromadziły się w Twojej duszy przez lata i masz potrzebę oczyszczenia aby zacząć wszystko od nowa.

W przypadku takich snów nie można brać pod uwagę przy interpretacji tylko i wyłącznie samego faktu dezynfekcji. Sennik online mówi o tym, że powinniśmy przeanalizować również jak doszło do tego, że wgl jakakolwiek rana pojawiła się na naszym ciele lub ciele przyjaciela.

Ważne jest również komu rana jest dezynfekowana. Tobie? Osobie, która jest Ci bliska? A może komuś nieznajomemu?

Dlaczego warto odkryć znaczenie swoich snów?

Zainteresowała Cie tematyka tego snu? Rozmyślasz nad tym dlaczego w Twoim śnie ukazał się motyw otrzymywania nagrody? Zostaw nam info w komentarzu! Ważną informacją jest to czy w prawdziwym życiu spodziewasz się jakiegoś awansu w najbliższym czasie? Jesteś osobą wstydliwą i pokorną? Zaleca się zapamiętanie snu z elementem nagradzania, Twoje odczucia są bardzo ważne, ponieważ emocje są kluczem do odszyfrowania tej historii. Sen, w którym otrzymujesz nagrodę, może oznaczać walkę z wstydem i wewnętrznym „ja”. Ten symbol jest również świadectwem, że w ostatnim czasie zbyt szybko zmarnowałeś swój potencjał energetyczny.

Zachęcamy również do zapoznawania się z innymi interpretacjami snów na łamach naszego portalu. Codziennie nowe treści, nowe interpretacje. Jeśli interesuje Cie inna tematyka zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki interpretacji. Znajduje się ona w prawym górnym rogu naszego portalu. Jesli spodobał Ci się nasz artykuł udostępnij go na swoim facebooku.

Masz jakieś pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej? Daj nam znać pod artykułem. Mogą Cie również zainteresować inne artykuły o podobnej tematyce.