Sen w którym pojawiają się wszelkiego rodzaju Słodycze takie jak Cukierki czy Ciastka zapowiada okres radości, zabawy i smakowania życia. Jeśli śniły Ci się Słodkości to spodziewaj się, że energia i pozytywny nastrój w najbliższym czasie nie będą Cię opuszczać. Będziesz cieszyć się chwilą i korzystać z uroków życia. Ten czas warto wykorzystać nie tylko na odpoczynek, ale także na realizację swoich długo odkładanych planów.

Co oznacza sen, w którym dzieliłaś się cukierkami? Taki sen może być pozytywnym znakiem dla Ciebie. Może oznaczać on, że masz w życiu ludzi, którzy cenią Twoje rady i pomysły. Szybko uczysz się z niepowodzeń, dlatego jesteś w stanie lepiej wyjść z ciężkich sytuacji obronną ręką. Wizja ta także może przepowiadać, że ktoś z Twojego otoczenia przyjdzie do Ciebie po pomoc. Nie tylko będziesz w stanie odmienić los tej osoby na lepsze, ale także nawiązać głębsze więzi z ludźmi, których cenisz.

Miałam sen, w którym kupowałam słodycze w sklepie. Może być to oznaka braku rozrywki w rzeczywistości. Ma to szczególne znaczenie jeśli w codziennym życiu towarzyszy Ci rutyna i czujesz wypalenie zawodowe. W takiej sytuacji sennik radzi, żeby zaplanować sobie wakacje lub inną formę odpoczynku gdzie będziesz mogła zregenerować swoje siły. Po powrocie z urlopu zajmij się sprawami nie cierpiących zwłoki.

W moich cukierkach znajdowały się narkotyki lub trucizna. Jest to niekorzystna wizja dla Ciebie. Może to sugerować, że w prawdziwym życiu otaczają Cię fałszywi ludzi, którzy czerpią korzyści z każdego Twojego potknięcia. Jak najszybciej musisz odciąć się od toksycznych osób jeśli chcesz sprowadzić spokój i relaks w rzeczywistości.

Śniło mi się, że znalazłam puste opakowania po cukierkach. Najczęściej taki sen może wskazywać na rozczarowanie. Masz poczucie, że Twoje życie nie jest w pełni kompletne. Chciałabyś czegoś więcej od życia, a kiedy próbujesz zrealizować swoje plany lub marzenia spotykasz się z brakiem wsparcia.