Chory kot we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śnił Ci się Chory kot to spodziewaj się, że nie zrealizujesz swoich zamierzeń na najbliższe kilka miesięcy. Ktoś lub cos pokrzyżuje twoje plany.

Sennik online podpowiada, że chory kot w snach odzwierciedla bezowocne próby wrogów, by cię skrzywdzić. Na szczęście, teraz nie jest to najlepszy czas dla nich i nieprzyjazne kopalnie nie będą ci przeszkadzać.

Marzysz o swoim własnym chorym kocie? Ryzykujesz, że wpadniesz w kłopoty z powodu własnej nieostrożności. Ale zobaczyć podwórkowego kota, który jest chory, a nawet go przytulić – dobrze. Oznacza to, że okażecie miłosierdzie i zostaniecie wynagrodzeni przez los.

Co jeszcze śnisz o dziwnym kocie? Żeby się z nim zobaczyć – do pilnej zmiany pracy. Kot, który ma złamane łapy, ostrzega, że będziesz zmuszony do wykonywania cudzych obowiązków. Jeśli śniłeś, że ktoś skończy z rannym kotem, to śniący gwarantuje, że ktoś z Twoich przyjaciół lub krewnych wzbogaci się.

Co kobieta śni o białym, chorym kocie? Sennik onlineuważa, że zdarzy się nieprzyjemna sytuacja, na którą pani nie będzie zwracać uwagi. Jednak jego konsekwencje mogą być naprawdę katastrofalne. Chorowity biały kot, według śniący, symbolizuje nierzetelnego człowieka, który chce się wzbogacić na cudzym koszcie. Jeśli zdarzy ci się zobaczyć, jak śnić chorą białą cipkę, to przygotowujesz podstępną pułapkę. Ale będziesz w stanie uniknąć podstępu, jeśli okażesz roztropność i zdrowy rozsądek.

Co ci się śni o umierającej kobiecie? Skazany na rozczarowanie miłością, a w konsekwencji – długą samotnością. Mężczyzn ta sama wizja jest oszustwem, którego można uniknąć. We śnie był umierający kot? Sen radzi wziąć pewien cios losu mocno i mądrze. Jest to również znak, że twoi wrogowie całkowicie się uspokoją, a długo oczekiwany pokój wreszcie nadejdzie.

Jeśli czarny, oczywiście chory kot wejdzie do Twojego domu we śnie, oznacza to, że zwykła rutyna zostanie przerwana z powodu pewnych niekonwencjonalnych zdarzeń. Ale jeśli czarny kotek jest obcy, a we śnie go przeganiasz, to znajomy lub ukochany wyzdrowieje z długiej choroby, a kłopoty ominą cię.

Śniłeś, że chory kot ugryzie? Sennik online ostrzega, że bliski przyjaciel będzie próbował cię oszukać. We śnie usłyszeć żałosne miauczenie – do drobnych nieprzyjemności i irytacji. Jeśli zwierzę wyzdrowieje na twoich oczach, w rzeczywistości pozbędziesz się lęków i bezpodstawnych zmartwień.