Całować wroga we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen, w którym całujesz swojego wroga może mieć dwie interpretacje. Po pierwsze może zapowiadać zażegnanie kryzysu i zgodę z kimś, z kim się kłócisz. Jeśli masz z kimś konflikt to spodziewaj się, że szala sprawiedliwości przechyli się na Twoją stronę.

Co oznacza sen, w którym całowałaś się z ze swoim wrogiem? Wbrew pozorom może być to dobra wizja dla osoby śniącej. Wkrótce uda Ci się rozwiązać problemy, które od dłuższego czasu nie dawały Tobie spokoju. Przyniesie Ci to wiele ulgi i pozytywnej energii, którą warto wykorzystać na realizację swoich planów.

Sen o całowaniu ma zazwyczaj erotyczny charakter, śni się najczęściej mężczyznom choć również i u kobiet ma swoje znaczenie. Jeśli jesteś samotnym mężczyzną sny o całowaniu są przejawem wewnętrznie przeżywanej frustracji ze swojego dotychczasowego seksualnego życia i przeżywanej samotności. Takie sny są również powodowane działaniem instynktu seksualnego.

Całować wroga we śnie? Taka wizja może wskazywać na wszelkie lęki i niepewności, które dzieją się w rzeczywistości. Szczególne ma to znaczenie dla wszystkich osób młodych. Jeżeli wkraczasz w nowy etap swojego życia, to nic dziwnego, że masz związane z tym obawy. Dobra wiadomość jest tak, że jesteś w stanie pokonać wszelkie przeciwności losu, które stoją na Twojej drodze.

Jeśli jesteś mężczyzną żyjącym w związku, a śni się Tobie Scena całowania się z wrogiem, oznacza to niezadowolenie z prowadzonego dotychczas życia seksualnego przez Ciebie i Twoją partnerkę. Taki sen może również być przejawem chęci posiadania więcej niż jednej kobiety, co dokładniej zostało opisane w interpretacji snu o kobiecie.

Dla osoby przedsiębiorczej taki sen, to oznaka sukcesów. Wkrótce Twoje inwestycje przyniosą oczekiwane rezultaty. Dodatkowy zastrzyk gotówki warto zainwestować bezpośrednio we własną działalność. W najbliższym czasie unikaj ofert, który brzmią zbyt dobrze, żeby były prawdziwe. Wszelkie propozycje nastawione na łatwy oraz szybki zysk mogą doprowadzić do poważnych problemów finansów.