Brudne dłonie we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o brudnych dłoniach to dobry sen. Brudne dłonie we śnie symbolizują człowieka, parającego się ciężką pracą, który w niedalekiej przyszłości będzie się cieszył owocami swojej pracy.

Śniłeś o brudnych dłoniach i rękawach? Sennik podpowiada, że złe plotki rozpowszechniane przez wrogów będą miały negatywny wpływ na oficjalne sprawy śpiącego. Brudne rękawy w jego snu to zwodzenie. Być może wrogowie planują oszukać marzyciela dla własnego dobra. To był sen, jakby brudne ręce innych zostawiały ślady w całym mieszkaniu, a marzyciel szukał winowajcy – taki spisek niesie ze sobą ostrzeżenie. Będą nieprzyjemne plotki o tym człowieku.

Śnisz o umyciu brudnych rąk? Bez wątpienia ktoś, kto widział Twoje złe poczynania zostanie uwolniony od kłopotów, które nękały go od dłuższego czasu. Aby spróbować zmyć z nich brud podczas snu – we śnie taki symbol obiecuje bogactwo, pieniądze, udany biznes. Marzyłeś o umyciu brudnych rąk? Wkrótce wyleczysz starą chorobę. Również mycie ich we śnie oznacza uzyskanie niezbędnej ochrony w odpowiednim czasie.

Sen o brudnych dłoniach może być wyrazem siły i mocy, zdarza się ludziom, którzy są na etapie życia kiedy biorą sprawy we własne ręce. Podejmują odważne decyzje i nie boją się podjąć ryzyka. Sen o dłoni mówi, że każde odważne działanie zostanie nagrodzone powodzeniem i sukcesem.

Brudne dłonie mogą również symbolizować stratę i niepowodzenie. Sen o odkrytych ramionach bez wątpienia ostrzega przed zbyt ryzykownymi działaniami i pochopnymi decyzjami. Bez wątpienia mogą one doprowadzić do tego, że zostaniesz z niczym

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu – zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.