Sen o Archaniele zapowiada zakończenie pewnego etapu w życiu. Jeśli przyśnił Ci się Archanioł to porzuć dawne przyzwyczajenia i nawyki i postaraj się otworzyć na nowe. Często zmianom towarzyszy Lęk ale nie powinieneś się bać nadchodzącej przyszłości ponieważ maluje się Ona w jasnych barwach.

Widziałeś archanioła we śnie?

Sennik interpretuje widok archanioła we śnie jako zapowiedź spełnienia najskrytszych marzeń, do których realizacji wręcz potrzeba było cudu. Może to również oznaczać, że nie jesteś na to gotowy.

Rozmawiałeś we śnie z archaniołem?

Rozmowa z archaniołem we śnie może oznaczać, że stoisz przed problemem, którego uważasz, że nie jesteś w stanie sam rozwiązać. Może być to znak, że albo nie wierzysz w siebie, albo po prostu potrzebujesz czyjejś pomocy. Czasami nawet zwykła rozmowa z partnerem może przynieść ulgę.

Widziałeś walczącego archanioła we śnie?

Walkę archanioła we śnie ze złem, sennik interpretuje jako oznakę wewnętrznego konfliktu. Taki konflikt może dotyczyć różnych zdarzeń w naszym życiu. Przykładem takiego konfliktu może być ocena poczynań osoby, którą kochamy, a następnie wyciągnięcie konsekwencji. W takim przypadku często zdarza się, że nasza głowa mówi, że bliska nam osoba zrobiła źle i powinna za to odpokutować. Natomiast serce mówi żeby odpuścić. Przecież kochamy tą osobę, nie chcemy żeby musiała cierpieć.

Jak interpretować sny?

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu – zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Zapraszamy do komentowania naszych artykułów oraz dzielenia się własnymi przemyśleniami. Jeśli masz sen, którego nie potrafisz samodzielnie zinterpretować daj nam znać w komentarzu lub w wiadomości na naszym facebooku – spróbujemy pomóc.