Jeśli śniła Ci się osoba ułomna lub Ty sam jako Ułomny to możesz odczytać ten sen jako przedstawienie pewnej części Ciebie samego, której nie lubisz. Może to być pewnego rodzaju słabość, która przeszkadza Ci w życiu i choć tego nie analizujesz na co dzień, daje Ci znać o sobie poprzez sny. W zależności od kontekstu, słabość ta może to dotyczyć sfery uczuciowej, zawodowej lub każdej innej, w której nie powodzi Ci się z powodu własnych ograniczeń.

Sen o ułomnej osobie może być na przykład domeną kogoś, kto ma trudne życie uczuciowe ponieważ jego ?ułomna? część może mieć problemy z zaufaniem lub poświęceniem. Sen o ułomności może też dotyczyć osób, które nie potrafią sobie ułożyć spraw zawodowych ponieważ bo np. boja się zmian lub podjęcia ryzyka. Oczywiście ? ułomność? ta , może dotyczyć wielu różnych aspektów, dlatego tez warto pomyśleć jakie jeszcze symbole pojawiają się w Twoim śnie i przez ten pryzmat analizować sen o ułomności.

Zastanawiając się nad znaczeniem takiego snu warto zwrócić uwagę na sprawy, które realizujesz w swoim życiu. Jeśli rozpoczynasz jakiś biznes lub projekt, taki sen wskazuje, że nie w pełni masz to przemyślane w głowie. Przed zaangażowanie się w pełni w nowe działania warto ponownie zastanowić się nad sensem albo zasięgnąć konsultacji osób najbliższych.

Dla osób zakochanych taki sen wskazuje na niepewność, która Ci towarzyszy. Być może nie do końca jesteś przekonany ze swojej wybranki albo towarzyszy Ci zawiść lub nieufność. Takie podejście do sprawy uniemożliwi Tobie w zbudowanie trwałego i wieloletniego związku. Szczerość i lepsze wyrażanie własnych uczuć jest dobrym krokiem, który możesz wykonać.

Śniło Ci się, że jesteś otoczony przez ułomnych ludzi? Taki sen wskazuje na zagubienie w prawdziwym życiu. Nie czujesz się zrozumiany przez swoje najbliższe otoczenie przez co coraz bardziej zamykasz się w sobie. Izolacja nie jest dobrym rozwiązaniem, dlatego jeśli nie wiesz co masz robić, wskazana jest rozmowa z wykwalifikowanym terapeutą.